Каркасні будинки у Києві – столичний комфорт та доступна вартість

Компанія АРТХАУС БУД™, у чиє представництво можуть завітати кияни, пропонує оселі на будь-який смак: модульні будинки – це справжній простір для втілення мрій! 

Беручи за приклад провідні європейські та північноамериканські технології, ми пропонуємо будинки з дерева для українських родин та підприємців.

Ціни на каркасні будинки в Києві значно нижчі за аналогічні пропозиції у сфері нерухомості. Проте якість жодним чином не програє! 

Канадські будинки – це гармонія безпеки, комфорту та краси – гідне житло для мешканців серця нашої країни. Надійність з точки зору захисту від пожеж та гідроізоляції якнайкраще характеризує дерев’яні будинки з каркасно-щитових панелей. Звукоізоляція допоможе відпочити від щоденного галасу. 

Каркасний будинок – це спосіб жити екологічно та економно!  А каркасне будівництво у Києві – квиток до європейського стилю життя в столиці України.

Утекти від міського гамору: продаж дачних будинків у Києві

Як зберегти душевну рівновагу в сучасному світі? Острівком спокою можуть стати дачні будинки. Поринути в природу та тихі сімейні радощі допоможе Артхаус Буд. 

Продаж дачних будинків у Києві – один з наших козирів на ринку нерухомості. Будинки з дерева в передмісті – вдалий вибір, адже:

  •          природа продовжує співіснувати в гармонії з людьми;
  •           зводять модульні будинки без застосувань важкої техніки;
  •           можливість заощадити електроенергію через відмінні терморегуляційні якості;
  •           канадські будинки довго слугують своїм власникам, тож не одне покоління Вашої сім’ї насолодиться відпочинком та гармонією.

На колір і смак, як відомо, товариш не всяк. Саме тому розкриває перед киянами барвисту архітектурну палітру: від самобутніх будинків з бруса до стриманого мінімалізму. 

Будівництво будинків під ключ – спосіб довіритися фахівцям, які втілять в реальність вподобаний Вами план. Серед пропозицій на всі смаки та бюджети знайдіть ту, що найбільше підкреслить Ваш стиль життя чи ведення бізнесу. 

Будинок під ключ, ціни на який коливаються від економ-пропозицій до середньої вартості – пропозиція, від якої важко відмовитися. Прийміть рішення, яке принесе позитивні плоди в уже недалекому майбутньому!

Каркасне будівництво в Києві – поєднання розумного використання ресурсів та задоволення усіх потреб споживача! 

м. Київ,
просп. Григоренко 38

+38 (096) 888-16-29

office@arthouse-bud.kiev.ua
лендінг arthouse-bud.kiev.ua

Побудуй свій будинок мрії

разом з Артхаус буд™!

Головний Офіс компанії:

Адреса:

Україна, м.Львів, вул. Виговського, 100

(в’їзд на паркінг)

Тел.:

067-32-32-099

E-mail:

office@arthaus-bud.ua marketing@arthaus-bud.ua (співпраця, пропозиції) Франчайзинг

тов "артхаус буд"

Будуємо енергоефективні каркасні будинки у Львові, Одесі, Києві та інших регіонах України, а також Європи.

Будуємо для вас та самі живемо у таких будинках!

 

©АртХаус Буд, 2008-2020 Усі ПРАВА захищено
made with love by #shrediingers_cat