Міфи і факти від компанії АртХаусБуд

Компанія АртХаусБуд використовує плити OSB SUPERFINISH® ECO це багатоцільові плити, виготовлені за допомогою унікальної технології склеювання пеної деревної стружки трьома взаємно перпендикулярними шарами.

Міф 1. Токсичність плит OSB

Компанія АртХаусБуд використовує плити OSB SUPERFINISH® ECO це багатоцільові плити, виготовлені за допомогою унікальної технології склеювання певної деревної стружки трьома взаємно перпендикулярними шарами.

(більше…)

Енергоаудит (для чого потрібен, підготовка, результати)

Енергоаудит– це енергетичні дослідження, які проводяться з ініціативи власника будинку, з метою встановлення ефективності теплоізоляції, а також для виявлення джерела холоду. Замовити дослідження можна в Києві.

Для чого потрібен енергоаудит?

Часто енергоаудит використовують для виявлення помилок і дефектів в теплоізоляції будівель, так як, кожна помилка в теплоізоляції будинку призводить до додаткових витрат на опалення.

Підготовка будинку до енергоаудиту.

Термографічне дослідження рекомендується проводити при t зовнішнього середовища менше 0°С і з різницею Δ t min -18°С ( Δ це різниця min t зовнішнього середовища та t всередині будинку), робити дослідження бажано до обробки фасаду. Перед проведенням дослідження, в будівлі вже мають бути встановлені вікна, вхідні двері та утеплений дах.

Результати енергоаудиту.

Звіт про термографічні дослідження відправляється клієнту на e-mail, де коротко та чітко зазначаються недоліки, що були виявлені під час проведення дослідження (якщо вони є), а також, пропозиції щодо їхнього усунення та термін усунення недоліків, якщо вони виникли з вини компанії.

РОЗРОБНИК ЕКО БУДИНКІВ З КОНОПЛІ ОСОБИСТО ПРИЛЕТІВ З КАЛІФОРНІЇ(США)

Сергій - ідейний розробник еко будинків з коноплі особисто прилетів з Каліфорнії(США), де він будує такі будинки, щоб провести навчання нової спеціалізованої бригади по будівництву таких будинків у Львові та на європу.

Залишилися питання?

Ми отримали торгову марку!

Наша компанія стала торговою маркою

АртХаус Буд торгова марка

Ми максимально індівідуалізуемось. Отримання торгової марки говорить про те, що ми макимально розширюємо свої межі і збільшуємо обсяги будівництва.

Дякую за довіру і вибір АртХаус Буд!

Залишилися питання?

Побудуй свій будинок мрії

разом з Артхаус буд™!

Головний Офіс компанії:

Адреса:

Україна, м.Львів, вул. Виговського, 100

(в’їзд на паркінг)

Тел.:

067-32-32-099

E-mail:

office@arthaus-bud.ua marketing@arthaus-bud.ua (співпраця, пропозиції) Франчайзинг

тов "артхаус буд"

Будуємо енергоефективні каркасні будинки у Львові, Одесі, Києві та інших регіонах України, а також Європи.

Будуємо для вас та самі живемо у таких будинках!

 

©АртХаус Буд, 2008-2020 Усі ПРАВА захищено
made with love by #shrediingers_cat